| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de un sfat. Vreau sa ma apuc de un sport dar nu stiu ce sa aleg. Am de ales dintre :
1. Dans [hip hop]
2. Volley
3.Gimnastica
Toate imi plac la fel de mult si nu stiu ce sa aleg. Care mi-l recomandati?

Răspuns Câştigător
| anonimcamine a răspuns:

Daca ai peste zece ani, dupa parerea mea nu are rost sa faci gimnastica pentru ca esti prea mare. Volei: trebuie sa fi inalt (detest sporturile cu mingea) eu joc la scoala si il urasc. Dansul :hip hop-ul e destul de greu iar daca nu ai mai facut dans nu poti excela. Ti-as recomanda dansul intr.o trupa de dansuri care face toate stilurile, daca esti din Bucuresti iti propun trupa AS sau Dinamic sunt dintre cele mai bune din tara te poti uita pe net. Stiu foarte bine ce vorbesc, eu fac dans intr.o trupa de 6 ani (am 13 ani ) si este foarte frumos mergem la spectacole (la unele oamenii platesc sa ne vada happy ) e super

7 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Gimnastică.

| neutrino a răspuns:

2.

| FatUglyVirgin a răspuns:

Fa volei, eu am fost coordonator 4 ani

| Ichnat a răspuns:

Dans sau Volley, pentru ca gimnastica dureaza mult daca vrei sa faci performanta

| AnimalLover02 a răspuns:

Buna Deni... Toate din cele de sus am practicat. Pai, stiu ca e greu de ales
DANSUL te elibereaza te simti tu insati mai ales daca iti place.
VOLLEY-ul e un sport de echipa care te ajuta sa lucrezi in echipa si te si inalti de la el.
GIMNASTICA e un sport foarte frumos si poti avea de castigat in viata daca iti dai interesul.
Acum tu alege ce ti place dar ti-am facut o mica descriere la aceste sport-uri, mie mi-a placut cel mai mult volley-ul, dar depinde de ce iti place si tie si depinde si de personalitatea ta...
FUNDA? happy

| Dya7788 a răspuns:

Daca iti plac asa de mult, fa-le pe toate! Poti cere sa fie pentru fiecare 2 zile consecutive (ex: 1.luni, marti; 2. miercuri, joi; 3. vineri, sambata) dar eu iti recomand sa faci asa :
luni= una sugerata mai sus
marti= 2 sugerate mai sus
miercuri= 2 sugerate mai sus
joi= una sugerata mai sus

Funda? happy

| Gisca_Nicoleta_2000 a răspuns:

Salut Deenii2, toate sint bune, dar cret ca tear merge 1. Dans[hip hop]