| Raluca_6071 a întrebat:

Va rog ajutati-ma straight face
deci. am nevoie de un regim, nu foarte dur. vreau sa slabesc pentru ca am 47 de kg si 1.62/1.64 inaltime.
stiu ca nu e mult... dar am burta. vreau de preferabil o cura. si daca puteti spuneti-mi ce exceritii imi recomandati big grin.

dau funda :X va rog am nevoie urgent straight face

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Sabina_1904 a răspuns:

laughing)) ce n-as da sa am si eu 47 kile laughing))). Mda, nu esti grasa si nu cred ca burta se vede tare tare prin haine happy. Nu mai manca dupa ora 6, scoate din alimentatie fast-food-urile, fa miscare si bea cel putin 2 l apa pe zi!

1 răspuns:
| Andreea1130 a răspuns:

Ai 47 de kg si vrei sa slabesti? fata esti normala? dk mai slabesti mult o sa te sufle vantu`