| Linda724 a întrebat:

Cum as putea sa invat mai bine volei? La scoala sunt printre cei care stiu cel mai putin volei, acei copii pe care nu vrea sa-i aleaga nimeni in echipa pentru ca doar i incurca.Iar cand sunt aleasa mereu gresesc si toata lumea striga la mine si ma cearta. Eu sincer as vrea sa joc si eu si sa stiu juca bine macar asa cat sa stiu sa dau o pasa corect si o preluare de jos. Cum as putea invata? Ce sfaturi imi dati? Credeti ca as putea sa invat? Dau funa raspunsului care me va ajuta.
PS: sunt fata

3 răspunsuri:
| RobertM16 a răspuns:

-Inscrie-te la un club sportiv de Volley.
-Exerseaza afara,in timpul liber, la scoala singura lovituri, serve, preluari, pase la perete sau cu o colega.

| Denis123456 a răspuns:

Ar trebui sa faci antrenament de volley, de nu roaga-l pe profesoru'/antrenoru' tau sa-ti arate/explice niste chestii de baza, bafta

| Linda724 explică:

Scuzati greselile
Funda*
Ma*