| AnOnImUl321123 a întrebat:

Hei TPU
Cum invat sa ma dau cu bicicleta intr-o roata?
Am o bicicleta cam asa: http://www.bestmountainbikeforthemoney.com/......n-Bike. jpg
Suspensia de spate e chiar sub scaun la bita mea asta am luat-o de pe net. Semana cel mai bine cu a mea. A mea e mountain bike. Deci cum fac sa merg pe o roata?
Funda

1 răspuns:
| JohnnyBi a răspuns:

Pune foaia mare, pinionul mic. sa fuga mult la o pedala. mergi incet, pune pedala cu piciorul mai puternic sus si cand apesi pe pedala cu forta in jos tragi de ghidon spre tine. cum ai face un ramat la sala. daca le sincronizezi bine, cand salti cu mainile roata din fata si dai la pedala, roata din spate fuge sub tine si voila, esti pe o roata