| ysgamor a întrebat:

De ce nu poti consuma proteine daca suferi de depresie? :/ Ele se administreaza inainte de a face sport sau oricand? Fundaa!

Răspuns Câştigător
| bogz a răspuns:

Proteine dupa sport in maximum jumatate de ora cand celula este cea mai sensibila.Carbohidratii se mananca inainte de a face antrenamente.Nu stiu ce treaba au proteinele cu depresia.

2 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Adica atunci cand esti depresiv nu poti mana oua, lactate, carne, soia, linte, naut, etc? gen si o banana are proteine laughing. cine te-a mintit?

| florynmondialul a răspuns:

Eu pana acum nu am auzit asa ceva! cine ti-a spus asta te-a mintit! daca ar fi asa ar trebui sa nu mai mananci nimic ca majoritatea alimentelor contin proteine altele cu asimilare lenta iar altele cu asimilare rapida!