| Mithrandir a întrebat:

Daca suferi de depresie poti avea probleme la scoala?

4 răspunsuri:
| Fllorentina a răspuns:

NU AI CUM! asta este doar o obsesie a mintzi oh go on.

NOi traim cu impresia asta fara sa ne dam seama ca de fapt putem depashi situatzia!

ByeBye!

| -=AleCS=- a răspuns:

Probleme la invatat sau ce?
eu zic ca da, nu mai ai chef de nimic, la scoala te trezesti ca habarn nu ai despre ce se vorbeste tongue dar daca iti inveti lectiile e OK

| pitic13 a răspuns:

Depresia e un lucru foarte rau din viata noastra si e ca un obstacol in ceea ce facem o depresie e atunci cand nu ai chef de nimic vrei sa nu mai traiesti te simti ca o leguma neputincioasa pe fata pamantului din motive proprii si sa stii ca depresia te afecteaza cu exteriorul din toate punctele de vedere inclusiv la scoala si sa nu iei in seama ce spun ceilalti pentru ca nu au trecut prin asa ceva ca sa stie ce se poate simti in acele momente! fundabig grin sper ca te'am ajutatbig grin!

| timewaster a răspuns:

Da.
Si eu am fost un timp. Si stateam in ore si ma uitam la prof da parca ma uitam prin el, nu stia ce se preda. bine ca mi-am revenit.
bafta