| Marian2222 a întrebat:

Hei TPU, de ce saptamana trecuta McGregor a facut meci de box cu Mayweather? El e luptator MMA si nu inteleg de ce au fost pusi sa se bata. Si credeti ca Mayweather s-ar descurca cu McGregor in cuşcă?

Răspuns Câştigător
| Holiday a răspuns:

A luptat in ringul de box pentru bani multi. Simplu.
La fel cum McGregor n-a avut nici o sansa in ringul de box, Mayweather n-ar avea nici o sansa in cusca.

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Banul a fost la putere!
Nu cred ca Mayweather s-ar descurca la MMA, aproape sigur ar castiga McGregor.

| Al999 a răspuns:

Acest meci a fost o miscare inteligenta din ambele parti, ei fiind niste sportivi foarte apreciati.
Parerea mea este ca daca se bateau pe bune McGregor nu ajungea nici in runda a 3 a (viceversa si in cusca).
Daca te uiti la meci cele mai multe loviturii sunt da-te ori pe langa corp ori cu o forta foarte mica.