| dariusbumbescu a întrebat:

Hei TPU, de la bere se duc muschii? Eu ieri am baut 2 beri si cand m-am trezit am observat ca muschii mei nu mai erau la fel. E posibil?

15 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Da ma laughing Mai bea una si devi Superman.

| Buresbista123 a răspuns:

Se poate, avand in vedere ca alcoolul omoara neuronii, dar tu neavand foarte multi, s a ajuns sa ti dispara tesutul muscular

| Scorpiel a răspuns:

E posibil sa nu ai dreptate big grin

| Me4ever1 a răspuns:

Las-o mai moale cu berea, te cam ameteste laughing

| Evolution a răspuns:

Confuzi forţa cu muşchii.
Ai văzut oamenii care au muşchii mai mici dar au forţă mai mare decât unii cu muşchii mai mari?
Contează fibra, alcoolul oboseşte organismul, dar nu îţi va afecta muşchii dacă nu bei în cantitate mare.
Dacă bei în fiecare zi, atunci da, o să te afecteze la forţă.

| Lorenutza_Lori_1998 a răspuns:

Stai linistit, n-au cum sa se micsoreze de la bere, poate doar daca nu ai mai facut antrenament. Funda?

| dariusbumbescu explică:

Pai m-am speriat ca si un prieten a spus ceva gen : De la bere ti se duc bratele laughing) Si ma gandesc ca la asta se referea

| Rax a răspuns (pentru Lorenutza_Lori_1998):

Cum poti cere funda pentru un asemenea raspuns, dupa ce toti de dinaintea ta au fost un pic mai amuzanti?laughing

| SiLaS a răspuns:

Cea mai penibila intrebare din ultimul timp, cum frate sa iti scada muschii de la 2 beri si in decursul a 1 zi.

| Mariapetrupanainte a răspuns:

Mai bea bere si ai sa vezi cum ai sa faci un mare cubic pe burta.Sa demontrat ca in urma consumului in abundenta a berii corpul barbatesc incepe sa aiba mai multe trasuturi cu cel femesc glandele mamare cresc nu chiar ca la femei da oricum incepe a se face burta care se umfla si se aseaza grasime pe pcoapse ceea ce este specific femeilor.Nu e posibil ca berea sa creasca muschii.

Răspuns utilizator avertizat
| Cosmin86 a răspuns (pentru Buresbista123):

Altu in lumea lui.

| maria14142 a răspuns:

Mai usor cu berea, sa nu slabesti de tot laughing

| paulmicutz a răspuns:

N-am crezut ca exista atata prostie. Doamne da-i minte laughing)))