| Jigokunokishi a întrebat:

Am fost la un festival si acolo desigur am avut parte de muzica foarte tare,alcool, tutun + am dormit in cort si am mancat mai putin ca de obicei. Ieri, in ultima zi, spre amiaza ma simteam un pic ametit si mi se parea ca sunt fierbinte, dar n-am luat in seama asta. Am baut vreo 3, 4 beri, dar apoi mi se parea ca prea tare m-au luat si m-am pus sa dorm 3, 4 ore. Seara m-am intors la concerte si eram foarte aerian, instabil si imi parea ca-mi vibreaza creierul, deci n-am mai baut. Azi cand m-am trezit tot asa cam ametit m-am trezit, am luat o gura de palinca micuta. Intr-o vreme parca imi mai trecuse, m-am culcat, dar dupa ce m-am trezit tot aa simt ca-i vibreaza creierul si sunt cam ametit. Ce ar putea fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Abuz de alcool. Omoara multi neuroni si, pentru o vreme, creierul e dezorientat de pierderea brusca. Sincer, sa bei pălincă la trezire, e sinucidere curata