| petricajenica23 a întrebat:

Hei TPU e adevarat ca la fiecare cartonas galben sau rosu aratat se primesc bani?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

La cartonase se platesc bani, de catre jucatorii care le primesc, respectiv se platesc amenzi dar acesti bani nu ii ia arbitrul ci federatia sportiva sau AJS.

2 răspunsuri:
| Andrei_Andrei_2001 a răspuns:

Daca esti albitru da.

| AFR81 a răspuns (pentru Andrei_Andrei_2001):

Dar cine altcineva mai da cartonase decat arbitrul? Arbitru, in niciun caz albitru. Hai sa nu mai dam raspunsuri doar ca sa ne aflam in treaba. Si ca sa-ti raspund la intrebare, arbitrii primesc bani in functie de numarul de delegari, nu in functie de cartonasele galbene si rosii aratate.