| GigirlMrr a întrebat:

Hei,TPU! Este adevarat ca fetele care practica inot au sanii mici? adica eu fac de aproximativ 2ani si mi se pare ca ii am normali pentru vârsta mea(13ani). Adica sunt cat ai colegelor mele ...Problema este ca am fost la câteva concursuri de inot(vorbind de cele la care am fost spectator)si am observat ca toate fetele de la performanța aveau sanii micuti.

1 răspuns:
| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns:

Este adevarat fiindca sanii au 80% grasime, dar cum e in cazul vostru, sportivele, aceea grasime nu exista fiindca faceti mult sport, aveti muschii foarte bine lucrati si nu aveti cum sa fie grasime pe ei incat sa fie mai mari.