| Firescu_Dragos_1993 a întrebat:

Hei,TPU! La casele de pariuri sportive,cum ar fi super bet, pot sa pariez pe o singura echipa sau trebuie pe Mai multe? Și daca pun ca o echipa castiga cu 2-0 și castiga cu 1-0, pierd sau castig din suma pusa de mine? DAU FUNDA pentru cel Mai rapid si clar raspuns

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

La Superbet minimul este un meci, iar maxim poti pune 16. Daca pui pe o echipa ca va castiga (1 solist sau 2 solist), atunci trebuie sa castige la orice scor. Daca pui, cum ai spus tu, scor corect 2-0, cota va fi mai mare, insa sansele de castig mult mai mici. La 1-0 evident ca pierzi biletul.

4 răspunsuri:
| Firescu_Dragos_1993 explică:

Și dacă pariez pe doua meciuri, și intr-un meci o echipa castiga și în alt meci echipa pierde, pierd biletul?

| AFR81 a răspuns (pentru Firescu_Dragos_1993):

Daca pui doua meciuri si iti iese doar unul, iar celalalt e pierdut, biletul va fi necastigator. Daca pui 10 meciuri si prinzi 9 si te scoate unul, la fel nu vei castiga nimic. Trebuie sa-ti iasa toate.

| Firescu_Dragos_1993 explică:

Adrian,îmi dai facebookul tău sa vorbim mai multe?

| dianadia06 a răspuns:

Poți pune una sau mai multe echipe. îl legatură cu scorul exact, daca nu s-a terminat meciul cu scorul dat de tine ai pierdut.