| al3ks a întrebat:

Ma puteti ajuta si pe mine cu un program si dieta pentru patratele? Primul raspuns bun = funda! :*

3 răspunsuri:
| Ommmmmffffffgggggg a răspuns:

Te duci zilnic la sala si dupa vi acasa si te culci 2-3 ore.
Mananci multe fructe si legume iar daca e nevoie mai iei si proteine.

| al3ks explică:

Ma refer " At home" if you know what i mean.

| Satoko a răspuns:

Depinde de fizicul tau actual happy eu nu am fost nici macar 1 data la sala insa am consultat un om piceput si am primit urmatorul regim: dimineata 2 oua crude batute cu 200 ml lapte
poti iesi cu un prieten sau singur in parc alergi putin un fel de incalzire, ajungi acasa stai relaxat 5 10 minute, incepi sa faci abdomene de la 10 faci pauza 5 secunde dupa mai adaugi cate 5 pana pe la cat o sa poti. Nu este o reteta doar pentru abdobem este pentru intreg corpul. Acel seic de proteine cu oua si lapte incearca in fiecare dimineata, mananca toata saptamana fructe legume in special mancare fara grasimi, iar o zi pe saptamana carne la gratar sau la gril in functie de cum o preferi happy crede-ma chiar merge big grin