| fugera a întrebat:

stiti ceva site unde pot viziona meciurile din premier league (Anglia)? nu conteaza in ce limba comenteaza sa fie direct. multumesc

10 răspunsuri:
| Ibrahimovic a răspuns:

Meciul este pe SkySports1. Il vedeti live, gratis pe:
http://www.time4tv.com/2012/10/sky-sports-1.html

| CRISS69TM a răspuns:

Exista un site, meciuri live online. acolo vezi toate meciurile care se transmit in toata lumea.inclusiv cele din ANGLIA. Absolut toate.mai exista un site romanesc pe care gasesti tot ce vrei pe sectiuni inclusiv ceea ce am scris mai sus.site-ul se numeste etvonline.ro ai acolo toate driverele necesare, le instalezi si vezi tot ce vrei.se va instala ca toolbar.ai toate programele de sport romanesti digi, dolce si altele.succes.

| ƳourMind a răspuns:

Nu-mi spune ca vre sa te uiti astazi la 15:30 la meciul dintre Liverpool -Man.Utd!

| ƳourMind a răspuns (pentru ƳourMind):

Daca da uite aici un site :
http://www.skysports.com/
Bafta!

| fugera explică (pentru ƳourMind):

Trebuie sa [latesti ceva? sau este ca si la digi sport?

| ƳourMind a răspuns (pentru fugera):

Nu stiu cum e treba dar stiu ca e canal de acesta este un canal de sport care difuzeaza premier league!

| Criistyanna a răspuns:

Pai intra pe site"uri cunoscute si uita"te onlinewinking SAU FATI CONT PE UN SITE K SA LE POTI URMARI.winking

| cristi966 a răspuns:

Meciuri live

| tomoiagaioan a răspuns:

Poti urmari meciuri live pe BET365 in orice tara!

| Daniel888 a răspuns:

Intra pe http://worldlive-streaming.eu/. Ai multe surse de unde sa alegi!