| adrryana a întrebat:

Hei TPU vreau sa imi fac abonament la sala si sunt doua categorii.aerobic si fitness.La aerobic stiu ca intra zumba, step aerobic etc si abonamentul e putin mai scump.dar la fitness ce faci? adica doar faci abonament si lucrezi la aparate?

Răspuns Câştigător
| AntrenorFitness a răspuns:

Faci antrenament cu ajutorul aparatelor de fitness, cum faci zumba cu ajutorul muzicii si kangoo cu ajutorul ghetelor... Evident ca trebuie sa ai un program bine pus la punct, sa stii ce faci, cat faci si cand faci!
uite aici program de antrenament si nutritie. http://www.megaproteine.ro/antrenamente-si-nutritie.html