| SmoKez a întrebat:

Vreau si eu sa stiu sau mai bine spus, sa-mi zice-ti un program de exercitii saptamanale in care sa lucrez abdomene, piept, biceps, antebrat, umeri, picioare. Vreau sa stiu cam cate serii ar trebui sa fac... si daca ar trebui sau nu sa ma duc la o limita anume de repetari. Am 15 ani. si trag de vreo 3-4 ani de fiare. Fiind atunci, ca si acum de altfel, un copil. nu s-a pus cine stie ce pe mine. dar efortul de pus se vede oricum. ( PS : Exercitii acasa, iar tot ce am este o gantera de 10 kg. un extensor sau scuzati-ma. nu stiu cum i se spune. din acela cu arcuri care ti mainile drepte si incerci sa-l departezi. si cam atat ) Vreau foarte mult sa incep sa imi definesc si sa cresc in masa musculara. Multumesc!

1 răspuns:
| Cosmin86 a răspuns:

Nu spui nimic de alimentatia speciala ( care e mult mai importanta decat antrenamentul ) pentru muschi. Fara ea antrenamentul e DEGEABA.

Ce mananci acum?