| TheGoldenHope a întrebat:

Hei! Vreau ca la finalul lunii sa am un corp (cat de cat) lucrat pentru ca voi pleca la mare, si voiam sa va intreb ce sfaturi imi puteti recomanda, daca aveti programe de antrenament sau daca merita un abonament pentru o luna la sala?
P.S.: vreau muschi, nu sa slabesc
Multumesc!

2 răspunsuri:
| ASMA14 a răspuns:

Intr-o luna nu te schimbi asa repede...Varul meu face sala de cateva luni si tot nu se vede nici o schimbare

| carlito8379 a răspuns:

Salut,îți pot oferi sfaturi în legatura cu antrenamentele și nutriția, aștept să imi lași un mail pe adresa lubjk@yahoo.com și sa discutăm mai amănunțit