| Belcica a întrebat:

Heii! De o luna m-am apucat de sala, si vreau sa stiu daca sunt bune proteinele sau prafurile, adica daca ma afecteaza cu ceva sau chiar sunt recomandate, oricum daca sunt bune nu as vrea de acum, ci peste 3-4 luni, voi ce puneti? Si mai ceva, puteti sa imi spuneti niste mancaruri ce pot sa le fac pe acasa?

6 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

Cu ce sa te afecteze?
Doar daca le tragi pe nas te afecteaza :))
Nu te afecteaza cu nimic si sunt recomandate.
Uite un forum : http://www.culturism.ro/forum/

Răspuns utilizator avertizat
| CPAElites a răspuns (pentru elcobra):

Esti but!
SHH daca nu stii nimic.

Răspuns utilizator avertizat
| CPAElites a răspuns (pentru elcobra):

Ia explica "Lasă-te de prafuri." Pai de ce sa nu cumpere? Ce au?

| Cosmin86 a răspuns (pentru CPAElites):

Cred ca a vrut sa zzica sa nu ia la inceput, pana nu-si pune la punct alimentatia si antrenamentul ( asta dureaza cel putin 1 an ), ca arunca banii degeaba.

Si chiar asa e, alea sunt "suplimente", ele trebuie sa SUPLIMENTEZE. Daca tu nu ai alimentatia bine pusa la punct, de unde stii CE sa suplimentezi?