| Jax16 a întrebat:

Vin si eu cu o cerere de ajutor.
De aprox 3 luni m-am apucat de sala si am observat ca proteinele joaca un rol foarte important in aceasta activitate : bodybuilding-ul, insa ele sunt foarte scumpe.
Ma puteti ajuta si pe mine va rog cu niste ingrediente de proteine pe care sa mi le pot prepara singur acasa?

1 răspuns:
| Nickname1890 a răspuns:

Ingrediente de proteine? tu ai macar idee ce sunt proteinele?

Alimente cu concentratie mare de proteine: piept de pui(de preferat curcan), peste, lapte, iaurt etc...