| Mi16 a întrebat:

Heii`

Deci mi-am luat scutire la sport si trebuie sa o depun la sectretariat impreuna cu o cerere, are cineva un model, habar nu am ce sa scriu straight face
mentionez ca scutirea este doar pe sem 1

pe. s. in caz ca imi iau si pentru sem 2 scutire este valabil acelasi tip de cerere?

Mersii daca raspundeti :*

Funda si voturi all

2 răspunsuri:
Janina
| Janina a răspuns:

O cerere o faci dupa regulile clare ale acesteia:
incepi cui o adresezi: domnule director, domnule decan, domnule profesor etc
apoi orice cerere incepe Subsemnatul, numele tau, elev la... clasa... va rog a -mi primi scutirea medicala valabila pe perioada semestrului I a anului scolar 2011-2012.
mentionez ca aceasta imi este necesara ...presupun eu la ed fizica, nu?
apoi data in stanga si semnatura in partea din dreapta si jos de tot pui din nou cui o adresezi...gen domnului director al colegiului tralalala

in mare cam asa se face orice cerere, grija la aranjarea in pagina.
cauta un model pe google sa vezi cum e cu aranjarea.

Janina
| Janina a răspuns:

Pe sem 2 daca iei o alta scutire depui si o alta cerere