| MeowGirl a întrebat:

Heii TPU am si eu o intrebare eu sunt mai baietoasa si na m-am gandit sa practic un sport am avut multe la alegere dar doua mi-au iesit in evidenta voi ce ziceti boxul sau footbalul pentru o fata mie imi place mai mult boxul voi ce ziceti?

5 răspunsuri:
| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Karate

| xBya a răspuns:

Amandoua au avantaje si dezavantaje. Alege`l pe cel pentru care ai datele necesare si crezi ca te`ar avantaja/ti-ar placea mai mult sa-l practici.
P.S.: Dupa numele de cont, n`ar parea c`ai fi asa de baietoasa.

| FastAndFurious a răspuns:

M-as gandi de doua ori inainte de a alege boxul. Stii ca majoritatea boxerilor au nasul spart, tumefiat, ochii invinetiti si primesc lovituri in cap cat incape. Merita?

| archas a răspuns:

Sincer nici una, daca vrei sa practici un sport judo ti l-as recomanda! sunt sigur ca nu vrei sa fii tot cu fata umflata si sa te trezesti pe la 40 de ani ca suferi de parkinson, stiu caz concret de boxer!

| Robyboss62 a răspuns:

Eu spun boxul acum conteaza si ce iti place tie.Eu as alege boxul, oftbalul nu este cine stie ce..Mai bine box(poate castigi si ceva banuti laughing )