| bighi1988 a întrebat:

As vrea sa dau la facultate de sport, dar nu am facut niciodata sport de perforamnta, mie imi place footbalul f mult, am jucat f bine si stiu sa joc! pot merge si fara sa faci sport de performanta?

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Normal ca poti.Este de ajuns sa fii pasionat si sa-ti placa ceea ce iti alegi sa faci.

| AFR81 a răspuns:

Poti sa mergi chiar daca nu ai facut sport de performanta. Problema e ca va trebui sa dai cateva probe pentru a intra. De asemenea, nu stiu daca o sa-ti fie usor sa rezisti la facultate, avand in vedere orele de sport si complexitatea sau diversitatea sporturilor pe care le vei aborda acolo.