| marian000 a întrebat:

Heii TPU.Eu joc fotbal de 7 ani si azi am meci pe la 4 am si eu o intrebare eu sunt portar ce sa mananc ca sa nu ma simt greu sau ingreunat? multumesc! acord funda

Răspuns Câştigător
| RaraSeeDY a răspuns:

Salutwinking Si eu sunt fotbalist, fac de 13 aniwinking

Pai acum de dimineata mananc aceva consistent, care iti va tine de foame o jumate de zi... Inainte cu o ora sa mananci 1-2 banane si inainte de meci cateva patratele de ciocolata( cicolata este energie )

Bananele te ajuta la mentinerea foamei si este foarte usoara ..se digera usor si nici nu vei simtiwinking

Eu iti urez mult succes la meciwinking

Daca te-am ajutat fundita happy