| Alexandra282001 a întrebat:

Heiii TPU... vreau si eu sa slabesc in 4-5 zile 5 kg dar fara pastile, ceaiuri, creme sau ce contine bani si nici diete pentru ca nu-mi permite organismul...
Am 39 kg la 1.57. Stiu ca-mi veti spune ca sunt slaba dar am fost la tenis si la dans, ambele de performanta si mi-au facut musculatura mai mare.
Siii. as vrea sa dau celulita de pe fund jos, atat pe picioare cat si grasimea de pe maini.
Vreau sa am un corp perfect pentru ca o sa am petrecere de sfarsit de an si voi merge si la mare
Vreau sa-mi spuneti ce exercitii sa fac, dar nu foarte grele pentru ca am scolioza. ( fac 13 ani in august")
Va rog, raspundeti repede, ca vreau sa ma apuc de treaba sa arat superb. Funditaaa

3 răspunsuri:
| Ajutor12 a răspuns:

N-ai dc sa slabesti, am inaltimea 1.57 si am 49 kg, nu cred ca sunt grasa, sunt normala. Si tu la fel, poate ar trebui sa te ingrasi putin, dar treaba cu celulita si grasimea e doar o problema temporrara.Esti in crestere, te maturizezi si e frt normal sa fii asa. Sfatul meu pentru tine e sa nu iti bati capu cu asa prostii si cauta-ti de treaba.

| NDC12 a răspuns:

4-5 kg in 5 zile laughing Cred ca vroiai sa spui 4-5 kg in doua luni cu alimentatie pe masura+cardio.

| Teardrop a răspuns:

Ai cu 8 kilograme mai puţin decât media. Dacă ţi se pare că arăţi rău, nu-i din cauză că eşti "Grasă". Dacă mai slăbeşti vei ajunge ca un schelet. În nici un caz cu un "corp perfect".