| Winners10 a întrebat:

Hello TPU! As avea si eu 2 intrebari:

1. Merg la sala si am observat ca la piept se dezvolta mai mult pectoralul din partea dreapta iar cel din stanga cam putin... Ce pot face in cazul asta?

si

2. Cum sa scap de febra musculara la picioare (coapse si gambe )?

3 răspunsuri:
| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

1.Vorbeste cu antrenorul de la sala!
2. Poate-ti suna ciudat, dar scapi facand mai mult sport!
Numai bine, pa, pa! fundita?

| Hades98 a răspuns:

1) E posibil sa fi lucrat mai mult pectoralul drept deoarece esti dreptaci si iti place sa-l lucrezi mai mult pe el. Deci nu te mai axa pe anumiti muschi!

2) Continua antrenamentul si febra v-a disparea!

Dar si mancarea conteaza foarte mult 70% alimentatie 30% antrenament.
Mananca natural, fructe, legume, etc.
Evita : Dulciurile, Sucurile cu acid, si cam tot ce are E-uri.
Funda?

| MassEffect a răspuns:

Nu poti sa faci nimic, continu sa te antrenezi bine, atenti la nutriti si o sa fie egali.