| Personna a întrebat:

Hello!
Vreau sa-mi cumpar o pereche de role barbatesti mai bunicele.
Ca nivel sunt intermediar, putin spre avansat.
Ce imi puteti recomanda? Daca se poate sa nu fie foarte scumpe, in jur de 300-400 de lei.

1 răspuns:
| Eugen80 a răspuns:

Daca tu esti intermediar spre avansat, in nici un caz nu vei gasi niste role decente pentru un intermediar spre avansat in 300-400 lei!
Doar rulmentii si rolele calitate decenta depasesc 200 lei.
Daca stii ce vrei de la ele, daca stii la ce le vei folosi, cauta unele bune care sa reziste in timp si sa le poti schimba numai partile care se uzeaza.