| lolytagirl a întrebat:

Hey baieti jucati la pariuri sportive si daca da ati castigat ceva pana acum?

4 răspunsuri:
| Catalyn13Barcelona a răspuns:

Si eu joc... dar n`am castigat de fiecare data, trebuie sa fii si sigur pe cea ce pui. Cel mai mult am castigat 150 leiwinking

| xlmpq a răspuns:

Eu am castigat acu vreun an, am pus cu un baiat nu mai stiu cat dar erau multe meciuri pe bilet si am luat 30 de milioane laughing vorbesc foarte serios, si i-am impartit

| magicianul19 a răspuns:

Nu iti recomand asa ceva...eu joc la pariuri unde pierd bani dar mai si castig dar foarte rar...joc cu speranta ca voi castiga

Răspuns utilizator avertizat