| Botnaru_Ion_1985 a întrebat:

Hey caut muzica free copyright gen trap (beat drop)scrieți multe că unele mi sunt cunoscute ceva ce să se potrivească la un video cu fotbal ca la Freekickerz. Canalul meu I0N F00TBALL.

2 răspunsuri:
| robertrobertroo2715 a răspuns:

Salut! Am o propunere pentru tine, daca stii aceasta melodie https://www.youtube.com/watch?v=cV1IYMql_RU este la minutul 5:00, daca o stii pot sa iti dau eu foarte multe melodii trap, eu numai trap ascult, deci daca vrei sa iti dau melodiile ai putea si tu, eventual daca stii acea melodie sa mi-o dai si eu o sa iti dau melodii cu bass bun tot ce trebuie

| Botnaru_Ion_1985 explică (pentru robertrobertroo2715):

Ahh nuștiu frate deși e super tare!