| obsesion07 a întrebat:

Hey! Cine ma ajuta si pe mine primeste fundita. ce sport trebuie sa mai faci daca vrei sa dai jos din burtica, in afara de abdomene alcv nu mai stiti? funda la un raspun mai detaliat:*mersi mult:*

3 răspunsuri:
| Ralluca25 a răspuns:

Exercitiile cardio te scapa de burta
Pentru inceput, trebuie sa stii ca este destul de dificil sa scapi de grasimea acumulata intr-o anumita zona a corpului. Acesta este motivul pentru care daca ai reusit sa dai jos cateva kilograme cu ajutorul unei diete, burtica tot mare va parea in comparatie cu restul corpului. In plus, traditionalele abdomene nu te vor ajuta daca te bazezi doar pe ele.
--> mersu pe bicicleta ar fi o idee.
plimbatul cu rolele merge.
sper ca te-am ajutat indeajuns :*

| alex1996 a răspuns:

Hmmm... Un sport foarte bun de slabit si dezvoltare a muschilor este tenisul de camp solicita foate mult muschii corpului,iti dezvolta rapididtatea, forta si te ajuta si sa slabesti, faza e ca trebuie sa dai niste bani sa iti iei niste palete klumea, Noroc!

| Disturber a răspuns:

Hello! Incearca sa nu mai mananci paine, sa iesi la alergat de minim 3 ori pe saptamana si abdomene.