| aannoonniimm098 a întrebat:

Hey daca fac abdomene fac patratele?
Adica vreau un abdomen plat dar fara patratele? dauuu funda

Răspuns Câştigător
| deathy a răspuns:

Daca faci abdomene nu faci patratele! Si poti sa faci abdomen plat fara a efectua exercitii pentru abdomen ( dieta + cardio : alergat, mers cu bicicleta etc. )

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu faci patratele de la abdomene, du-te regulat la sala pentru asta

| andreeadenisa22 a răspuns:

Ca sa nu faci patratele Trebuie sa faci acelasi lucru numai ca pe spate(ca o foca).

| LoveLebadaa a răspuns:

Da! Si eu faceam 100 de abdomene pe zi si in cam 2 saptamani am inceput sa fac patratele, dar m-am lasat pentru ca sunt fata si nu-mi placeau pe corpul meu. Fa cat mai multe, succesbatting eyelashes

| ToxicMinD a răspuns:

Nu ai cum sa faci abdomen fara patratele sau poate dar ce e rau daca ai patratele? :] dar esti fata sau baiat? daca esti baiat e bine, daca esti fata e bine sa ai abdomen oricum la fete muschii se dezvolta mai greu tongue