| alinanicoleta99 a întrebat:

Hey! de unde as putea sa-mi cumpar o minge de hanball si cam cat ar costa? fundoi big grin

4 răspunsuri:
| CosmicKarma a răspuns:

Daca ai avea un minimum de inteligenta, ai rationa ca asa ceva se cumpara de la un magazin de articole sportive. Ma rog, la tine in sat sau de unde esti, exista sansa sa fie altfel, si sa cumperi de la magazinul de paine laughing

| alinanicoleta99 explică (pentru CosmicKarma):

Sunt mult mai inteligenta decat tine asa ca nu - mi pun mintea cu tine

| CosmicKarma a răspuns (pentru alinanicoleta99):

Foarte clar, da happy

| ßia a răspuns:

Pai ai putea sa iti cumperi de la un magazin sportiv.
sau de pe net.:)
Aici:http://www.shopmania.ro/magazin~cauta-minge-handbal.html
Sper ca te-am ajutat:). Funda?