| DaNaDoT a întrebat:

Hey, eu sunt paralela de-a dreptul cu sportul... Vreau sa ma schimb, ma puteti ajuta cu un sport sau cu orice altceva care mi-ar putea schimba parerea, ceva distractiv si nu foarte obositor, ar fi de preferat...

7 răspunsuri:
| Sconcsiş a răspuns:

Eu joc baschet de trei ani şi îmi place foarte mult deşi nu prea le am.

Dacă nu vrei să oboseşti: Şah, golf, biliard tongue

Ar mai fi tenisul de masă, la care nici nu oboseşti şi e şi foarte fain

| midiots a răspuns:

Tenisu de camp, e mult mai fain plus ca asa inveti sa si alergi mai repedelaughing

| summertime a răspuns:

Skating sau...sah.

| R3Y a răspuns:

Pai pokeru sahul sau tenisul de masa altele care sa nu obosesti nu prea vad dar incearca si parkour e foarte frumos nu am vazut pana acum fete practicandul dar probabil tu o sa fi prima cel in rosu eu sunt http://www.youtube.com/watch?v=NrzGHcL4fD0

| Usagiii98 a răspuns:

Handbal,tenis.dar depinde ce intelegi tu prin,, sa nu fie obositor" sa eu nu fie obositor( cu exceptia sahului, care este sportul mintii)

| ROX_5276 a răspuns:

Volei,tenis de masa

| LilShean a răspuns:

Tenis de masawinking
pe mine ma relaxeaza