| Ella3133 a întrebat:

Hey imi puteti spune si mie daca chiar la fiecare sala trebuie sa imi fac abonament si cam cat ar fi un abonament la sala pe o luna in Bucuresti? Multumesc happy

3 răspunsuri:
| Elliana534 a răspuns:

Sunt unele care nu trebuie sa-ti faci abonament dar nu am intalnit. EU ma duc la o sala de la universitate cu un coleg si pentru ca sunt prietenu lui imi ia 50lei pe luna normal cred ca ar fi 70-110 lei depinde de sala si dotare

| NeacşuIonel1976 a răspuns:

Poți plăti și pe ședință

| Yuliana17 a răspuns:

Buna! Da, trebuie sa its faci abonament de exemplu eu ma duc la fitness sh am abonamentul de 100 lei pe luna [adica un milion].