| alexia38 a întrebat:

Hey miat putea zice parerea voastra am o prietena si e grasuta vrea sa mearga seara la alergat ce credeti e rusine pentru o fata grasa sa mearga la alergatda sau nu

Răspuns Câştigător
| Holiday a răspuns:

Mergi linistita si alearga. Nu e nici o rusine. Acum nah, daca esti grasuta mai mult o sa se mai uite unii ciudat la tine, dar ce conteaza, o sa slabesti! happy

4 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Nu, nu e rusine. Eu admir pe toti cei pe care ii vad iesind la alergat. Lenea ma face sa nu fac parte din ei, insa ii stimez foarte mult. Problema e ca mai sunt unii idioti, needucati, retardati care gasesc ceva amuzant atunci cand vad o persoana mai grasa alergand. Ori se rezuma doar sa priveasca ostentativ, ori zambesc sau rad in toata regula, ori adreseaza si cateva cuvinte neplacute respectivei sau respectivului. Sunt si oameni din astia, e posibil sa ii intalneasca, insa sfatul meu e sa lase rusinea si sa mearga la alergat. Va avea de castigat din toate punctele de vedere. De preferat ar fi sa alerge undeva intr-un parc, pe plaja sau pe stadion.

| cristi202 a răspuns:

Eu vad destule fete grase seara pe aleea din jurul Lacului Morii de linga Bucuresti care alearga fara nici o problema, si e de apreciat. Cine ride de ele, ca mai sunt si din aceia, rid de prostia lor. Eu am mers la sala la culturism cand aveam 1, 96 m inaltime si doar 66 de kg, deic eram foarte slab, unii rideau acolo cand m-au vazut, si era de inteles, ce sa caute un slabanog la culturism?, insa dupa cateva saptamini, vazind ca ma tin si ca eram determinat, am cistigat aprecierea lor.

| Adry05 a răspuns:

Normal ca nu e rusine. E de apreciat.

| alexia38 explică:

Na am revenit am foszt cu prietena mea la alergat dar na rezistat mai mult de 5 minute si a foszt gata i-am zis ca cu timpul o sa poata alerga mai mult timp si ca trebuie sase obisnuieasca corpul iei la miskare si sport dar vrea sa se dea batuta dar sper ca reusesc sa o conving sa fac a mai departe mie mi-a placut ciar daca pana acum ninco eu n-am alergat dar n-a fost rau o fost placut