| Panteraa a întrebat:

Am nevoie urgent de niste exercitii pentru subtierea picioarelor. Care sunt cele mai bune? Genoflexiunile subtiaza piciorul sau doar fac muschi si se vede tot gros? Vreau niste exercitii care sa dea rezultate, daca se poate, si intr-un timp mai scurt.

2 răspunsuri:
| Prizma a răspuns:

Genoflexiuni, sphagatul, kangoo jumbo, alergare, sarituri si cam atat.

| FitnessTrainer a răspuns:

Daca vrei sa dai jos grasimea de pe picioare, apuca-te de cardio si de o alimentatie corecta.