| SimpleWay a întrebat:

Caut o minge de baschet. Am gasit o minge Nike Baller in mall si sunt in dubi... Nu scria pe ea daca este marimea 7 pentru baieti. Pretul este de 49 lei. Cum pot sa-mi dau seama daca este marimea 7. Mie mi s-a parut mica. Si pretul doar 49 lei pentru o minge originala nike? Astept raspuns. Ms big grin

1 răspuns:
| ArmandOprisa a răspuns:

Mingile Baller de la Nike sunt din cauciuc, nu sunt din piele, de-acea costa asa putin, cat despre marime Baller nu exista decat de 7. Sper ca ti-am fost de ajutor