| SalvatoreLeon a întrebat:

aveti idee daca beau alcool si iau creatina se intampla ceva? stiu ca la anabolizante nu isi mai fac efectul dar la creatina nu stiu... important e sa isi faca efectul!

5 răspunsuri:
| greyhound a răspuns:

Alcoolul incetineste sau stopeaza cresterea muscuara, indiferent de ce suplimente sau steroizi iei

| SalvatoreLeon explică (pentru greyhound):

Oricum nu Beau mereu asa odata la 1 saptamana 2

| Wehes a răspuns:

Nu prea merge alcoolul cu culturismul, acuma iti mai permiti sa bei ceva la un evenimeni ceva, majorat, party etc.

| SalvatoreLeon explică (pentru Wehes):

Pai da ai dreptate daca vine un majorat ceva eu ce fac beau apa plata...

| TheRomanianWolf a răspuns:

Sportul asta si alcoolul nu prea se inteleg

ramai si tu la 2-3 beri / luna si o sa fie ok, tari exclus ( poate un paharel de whisky pe an sau la 2 ani )