| Panteraa a întrebat:

Care model de patine sunt mai confortabile pentru femei: cele sport sau cele cu modelul acela cu siret ca la concursurile de patinaj artistic? Care credeti ca sunt mai bune?

Răspuns Câştigător
| me4u a răspuns:

Si patinele de patinaj artistic si cele fitness sunt confortabile daca sunt de la un brand bun. Gasesti pe www.Skates.ro mai multe modele de la Fila si Roces din care sigur iti poti alege o pereche potrivita :
http://www.skates.ro/patine/patine-dama

1 răspuns:
| Kigbu7u a răspuns:

Eu cred ca sunt mai bune cele cu siret si mai comfortabile are verisoara mea si sunt foarte bune adica nu a avut nici-o data probleme cu ele Funda plzz