| BogdanAiud a întrebat:

ce patine recomandati pentru incepatori? De hokey sau de patinaj artistic? Cu(,) care din ele inveti mai repede?

Răspuns Câştigător
| ThinkAgain a răspuns:

Nu oi fi eu cine stie ce patinatoare, dar parerea mea ca la inceput ar fi mai spimlu sa invateti sa ptinezi cu patine de patinaj artistic pentru acele patine sunt mai finute si mai usoare decat cele de la hokey...
bafta la patinatwinking
p.s.:pana o sa inveti sa patinezi cat de cat o sa iei o groaza de cazaturi si o sa ai o febra musculara daca faci abuz, dar oricum o sa te amuzi cazand

| BogdanAiud explică (pentru ThinkAgain):

Ms,sper sa nu ma lovesc prea tarelaughing

| ThinkAgain a răspuns (pentru BogdanAiud):

Ok bafta!laughing

6 răspunsuri:
| OtiliaP a răspuns:

Ti-as spune ca e mai bu=ine cu cele de patinaj artistic, acestea sunt formate special pentru patinaj. cele de hokey sunt pentru alt tip cel pe gheta artificiala

| BogdanAiud explică (pentru OtiliaP):

Multumesc de raspunshappy

| Inkognito a răspuns:

Patinaj artistic, sunt mai usoare, mai comode si poti invata repede, de ex eu cum ma stiu da pe role, sunt bunicel. Cele de hockey sunt grele si greu de folosit.Din ce oras esti? poti cumpara din Polus daca esti din Cluj foarte ieftine si bune!

| BogdanAiud explică (pentru Inkognito):

Mersi! Am si asa si asa dar cred ca alea de patinaj artistic mi-s mici ca nu m-am mai dat de vreo 7 anibig grin