| AnkaAncuta a întrebat:

Hey TPU... daca urc / cobor scari si alerg in fiecare zi fac muschii la coapse? Dar alimentatia... salate, fructe, legume, iaurturi, lapte?

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Asa ar trebui, sa faci

| AnkaAncuta explică (pentru mona):

Si painea alba o inlocuiesc cu cea neagra? Sau nu mai mananc deloc paine?

| mona a răspuns (pentru AnkaAncuta):

O inlocuiesti cu cea neagra sau graham, daca poti renunta de tot la paine e si mai bine pentru ca in felul asta rezultatele vor fi pe masura

| Cosmin86 a răspuns (pentru mona):

Nu, o inlocuieste mai bine cu painea integrala. Nu e ok sa renunti de tot, painea integrala e buna, e bogata in fibre si carbohidrati

Răspuns utilizator avertizat
| TheBossGirl a răspuns:

Evident ca da! dar daca ai compensa si cu niste exercitii la sol ar fi perfect... o solutie foarte buna ar fi sa te apuci de dans sportiv... chiar face minuni!

| AnkaAncuta explică (pentru TheBossGirl):

Imi poti da niste exemple de exerciti la sol happybig grin

| TheBossGirl a răspuns (pentru AnkaAncuta):

De genul: bicicleta, simple ridicar(sus-jos ale picioarelor), sau chiar stand pe lateral... sau orice altceva iti mai trece prin cap