| TeodoraMaria3 a întrebat:

Imi puteti recomanda si mie niste exercitii pentru abdomem si brate? Si inca ceva: ce parere aveti despre jogging?

4 răspunsuri:
| SupradozaDeVise10 a răspuns:

Pentru abdomen... abdomenele laughing sunt excelente dar poti face genuri de abdomene diferite...cauta pe youtube. Pentru brate gasesti tot pe youtube laughing

| Stirbescu_Tudor_1989 a răspuns:

Pentru abdomen poti face simplele abdomene, daca faci 50 in fiecare seara de exemplu, in timp vei vedea rezultate dar poti face si mai multe, iar pentru brate ( si piept ) încearcă sa faci flotari ( cu bătăi din palme daca poti ), tractiuni daca ai unde si daca ai poti face exercitii cu greutati.

| TeodoraMaria3 explică (pentru Stirbescu_Tudor_1989):

In legatura cu flotarile, e bine daca fac 20 cu batai din palme si 20 normale? Chiar daca fac o pauza intre cele doua feluri de exercitii? Cand zic pauza ma refer sa imi rotesc putin mainile ca sa le mai dezmortesc.

| Dorissa a răspuns:

8 minutes abbs- cauta pe google; trebuie facut zilnic, perioada indelungata