| EmmaDMX a întrebat:

Hey TPUwinking, in ultima vreme mergeam la aerobic, dar de doua luni m-am lasat din cauza ca nu aveam timp sa mai merg. Acasa am continuat sa fac cateva exercitii pentru brate pentru ca aratau ca niste bete, insa observ ca nu le faceam corect. Bicepsul si tricepsul e mai mare decat muschiul umarului happy. Stiti voi ceva exercitii care m-ar ajuta sa lucrez doar partea umarului?

1 răspuns:
| ToateNumeleSuntLuate a răspuns:

Poti oricand sa te inspiri de pe youtube... sunt o gramada de videoclipuri care arata cum sa faci corect exercitiile - exemplu https://www.youtube.com/watch?v=vwXzXpmwFG4