| shindy787 a întrebat:

puteti sa ma ajutati cu fotbalu?
sunt atacant si vreau sa devin mai bun la dribling,sut, si viteza

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai du te si bate besica pe camp nu pierde vremea pe net

| AlexL28 a răspuns:

Doar cu antrenament frate, doar cu antrenament si un antrenor bun care sa te instruiasca, cat despre viteza, profu' meu de sport a zis ca viteza nu o poti mari, cu ea te nasti si mai mult nu poti.

| shindy787 explică (pentru AlexL28):

Da alex asa-i si eu am participat la cross si am fost pe locul 1 scoala si locul 3 oras si vreau mai mult

| iCappy a răspuns:

Exerseaza cu prietenii, asa am devenit eu cl mai bun din scoala.

| Bojica_Dinamo_Adrian_1994 a răspuns:

Iti dau un sfat ca sa devii mai bun in timpul unui meci trebuie sa te antrenezi mau mult ca sa iti creasca eficienta si mai trebuie sa mai ai si un anumit talent dar poti compensa prin munca in cazul tau sati antrenezi mai des sutul si sa te cronometrezi la 100 de metri sa vezi cat timp scoti sa in cerci din ce in ce timp mai mic mult scces dar nu te supara la ce echipa joci si ce liga

| shindy787 explică (pentru Bojica_Dinamo_Adrian_1994):

Joc la fc bursuceni-Suceava liga nu