| anonim_4396 a întrebat:

Hey TPUhappy sunt din Galati si m-am hotarat sa dau probe la un club de football eu am 15 ani m-am hotarat cam pe la 17 sa incerc in liga a 4, 3 etc happy.Mai mult m-am ambitionat cand mai multi antrenori mi-au spus ca imi pierd talentul degeaba... eu am 4 ani de footballhappy si as vrea sa stiu mai exista cluburi din Galati care cauta jucatori pentru ca am intrat pe site si am cazut multe care cauta din Timisoara Piatra Neamt etcwinking si unele erau tentante eu consider ca la 17 ani liga a 3 e chiar bunahappy. Daca stiti cluburi din Galati din ligile inferioare sau din aproapierea Galatiului va rog sa-mi spunetiwinking. Funda la cel mai bun raspunsbig grin

4 răspunsuri:
| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Toti vor sa devina fotbalisti in ziua de azi

| YoungBoys98 a răspuns (pentru PreaDulcePreaFin):

-.- ce legatura are cu intrebarea mea?

| PreaDulcePreaFin a răspuns (pentru YoungBoys98):

Sa o lasi moale ca nu ai nici o sansa laughing)

| YoungBoys98 a răspuns (pentru PreaDulcePreaFin):

Da ma bine. citeste intrebarea si dupa comenteaza. eu am zis ca vreau s dau probe nu ca vreau sa intru direct la dinamo steaua etc.acolo stiu si eu ca nu intri asa usor...de fooball in ligile inferioare te poti apuca si la 22. asta mi-a spus un antrenor dar pornesti cu un handicap... daca nu ma poti ajuta de ce mai comentezi la intrebare. vin raspunsuri de genu:Nu ai sanse. Dan Nistor? il stii>? nu are juniorat nu are nici o zi de football. si uite unde a ajuns. grigoras spune cand se antrena nistor nu se vedea ca nu are juniorat poate ma poti ajuta si cu alt raspuns.