| ButterrFlyLovee a întrebat:

Hey TPU!happyVoleiul te poate ajuta sa slabesti in zona coapselor si a feselor? Mersiiiikiss

3 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Bauna.
Da[love struck],te ajuta sa slabesti si sa cresti mai repedepuppy dog eyes
Este un sport f bunlove struck

| Stefffff a răspuns:

HEY kiss! Da este adevarat ce slabesti!
Si eu fac volei mai ales vara si am slabit foarte repede, nu este deloc greu + ca iti intaresti muschii mainilor.TE SFATUIESC SA INCERCI!thumbs up
Pa, Pa!love struck kiss

| andrei9898 a răspuns:

Da voleiul este un sport foarte bun pentru slabit pentru ca depui foarte mult efort.Dar la fel de recomandat este sa mergi la o sala de fitness. Funda?