| Andu_Andu_1990 a întrebat:

Heyy salut .....am sho intrebare. vreau sa bag la pariuri (curse caini)si vreau sa va intreb daca pot sa pun pariu doar pe un singur caine GEN pun 5 lei pe cainele 6 numai pe un caine Ms DAU FUNDAAAAAA

3 răspunsuri:
| Samariteanul a răspuns:

Pa un cane nu poti sa pui chiar 5 lei, adica na, desi mere, te cam faci de ras, trebuie sa pui mai mult frate.

| Adiadictie a răspuns:

Da

| teamleader a răspuns:

Poti miza cat vrei tu pe 1 caine.Singura conditie este sa indeplinesti conditia minima din punct de vedere al mizei, functie de agentie de 1 sau 2 lei. Nu te vei face de ras ca vei miza o suma mica decat ca inainte trebuie sa iti faci calculul referitor la castig sau pierdere.