| ramires10 a întrebat:

Hi alll.Cum pot face muschi pectorali? dar vreau exercitii pentru. acasa. fara sa ridic greutati.

Răspuns Câştigător
| Dreamer a răspuns:

Sau...flotari deasupra solului pe 3 scaune, 2 pentru maini, 1 pentru picioare.

4 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Flotarile sunt (cred) cele mai bune exercitii pentru pectorali. Daca poti merge la inot ar fi foarte bine iarasi, inotul solicita toti muschii si duce la o dezvoltare armonioasa a intregului corp.

| Borgir a răspuns:

Pai flotarile sunt foarte bune(vezi sa ai mainile cat mai departate cand le faci). Oricum ai alege sa le faci(ma refer la numarul de serii si repetari cele mai importante sunt ultimele3-4 repetari atunci cand simti ca nu mai poti).
Spor la facut muschitongue.

| TheSpecialOne a răspuns:

Eu fac flotari in serie de cate 15-20 cu picioarele asezate pe ceva deasupra mainilor(scaun, canapea, pat)