| muschius a întrebat:

Hi! As vrea va rog, sa stiu pentru forta, cu un antrenament de 3-4 repetari de 3 ori, cu gantera de 5 kg, si cu pauze, pentru biceps, antebrat, ramat pentru spate, genoflexiuni cu haltera 11, 4 kg. As putea face forta in 2-3 luni?
Nu cat sa mut un munte, dar destula, fara masa musculara! Funda pentru raspuns!

Răspuns Câştigător
| seby005 a răspuns:

Da sigur, dar pentru asta mai este nevoie si de o alimentatie echilibrata si mai densa ca de obicei sa contina mai multe proteine si odihna, asta pentru un interval scurt dupa 2 luni e indicat sa mai cresti greutatea si sa schimbi exercitile, muschiul se obisnuieste si nu se mai dezvolta totusi pentru rezultate ceva mai spetaculoase trebuie sa mergi la sala sub undrumarea unui cunoscator si trebuie multa rabdare si exercitiu pa

1 răspuns:
| hahaha a răspuns:

Ce faci frate cu alea? fitness?