| EvelinaXd a întrebat:

Hi...ce exerciti imi recomandati pentru abdomen si pentru picioare?

Răspuns Câştigător
| Xployd a răspuns:

Pentru gambe genoflexiuni(100-150 pe zi), ridicari pe varful degetelor tot cam atatea apoi te ajezi pe spate si ridici ambele picioare in sus dar sa fie drepte si le lasi usor in jos si tot asa(picioarele sa fie constant drepte, exercitiul asta este pentru coapse)happyhappy succes, sa ai niste picioare de invidiathappy

1 răspuns:
| AikkoxD a răspuns:

Pentru abdomen: abdomene, cca 150-200 pe zi. O săptămână faci 50/zi, a doua 100/zi şi tot aşa.
Picioare: genoflexiuni. Prima săptămână 25-30/zi, a doua 45-50/zi şi tot aşa. Sari coarda, alergi mult.