| Rosalline a întrebat:

Hi:D sunt in echipa de majorete a scolii si vreau sa va dati cu parerea la acest dans http://www.youtube.com/watch?v=mSMHvEMmYGM
dau FUNDA la cel care imi poate da niste idei pentru acest dans, sau gaseste greselile (in afara de sfarsit)

Răspuns Câştigător
| Lucian_6891 a răspuns:

Ce sa zic. mai trebuie lucrat la sincronizare... va miscati un pic cam diferit. si nu in acelasi timp.

3 răspunsuri:
| unnumesecret a răspuns:

E perfect ...nu iti mai trebuie nimic

| GeOrGi_8134 a răspuns:

Pai totu' e perfect. ar trebui vreo 2 piruete ceva de genu. in rest e super. felicitari sunteti grozave :*. funda >big grin